You are here:

Home Page Restauracja
Restuaracja

Zapraszamy do hotelowej, klimatyzowanej restauracji Amelia. W naszej restauracji organizowane są wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe,takie jak chrzciny, komunie, wesela oraz uroczyste kolacje. Zorganizujemy także dla Państwa imprezę firmową, integracyjną czy bankiet. Nasza propozycja obejmuje również catering - znany w Bydgoszczy z wyśmienitych potraw oraz kompleksowej obsługi. Smak naszych potraw przyrządzanych przez wykwalifikowaną załogę sprawi, iż każda uroczystość, czy spotkanie zadowoli podniebienia wszystkich gości.

Restauracja nasza jest duża, przy imprezach zasiadanych pomieścimy 100 osób, natomiast przy imprezach stojących około 130 osób. Organizujemy imprezy przy różnych ustawieniach stołów, tj. podkowa, w kształcie litery T, przy stołach okrągłych, itp, wszystko zależy od ilości osób i preferencji naszych gości. Sala restauracyjna jest wygodna, tworzy literę L. Lokal jest czynny codziennie w godzinach od 7 do 21. Podajemy dania głównie kuchni polskiej, ale i kuchni międzynarodowej. Codziennie podajemy domowe obiady, które są przygotowywane tylko ze świeżych produktów i w oparciu o własne receptury. Nasze zupy gotowane są wyłącznie od podstaw na swojskim rosole. Kluseczki, klopsiki wykonujemy ręcznie na miejscu.

 

Ceny obiadów kształtują się od 12zł. Godne polecenia są pierogi, które nasi kucharze sklejają ręcznie wg przepisu naszych mam. Takim cateringiem w Bydgoszczy nie mogą pochwalić się inne lokale!

 

Naszą dumą jest również fakt, że jako firma Renex, duży bezpośredni importer owoców, zapewniamy urozmaicenie wybranego przez Państwa menu całą gamę owoców i warzyw z całego świata. Zmotoryzowani klienci mogą liczyć na bezpieczeństwo swoich pojazdów. Otoczenie hotelu łącznie z parkingiem jest monitorowane.